City of Markham Pan Am Centre - Site License           5/18/2019 - 8:12 PM
       Dr. Ralph Hicken Swim International - 5/16/2019 to 5/19/2019        
 
 Event 213  Girls 10 & Under 200 LC Meter Medley Relay
==================================================================================
    Team                                   Seed     Finals Points 
==================================================================================
  1 BAD  'A'                            2:34.19    2:35.22  
     1) Kenny, Cassandra 10           2) Mezei, Gemma 10              
     3) Cooke, Keira 10               4) DeVito, Samantha 10          
                 39.80      1:21.63 (41.83)
        1:59.45 (37.82)     2:35.22 (35.77)
  2 TORCH  'A'                          2:46.02    2:43.91  
     1) Ho, Tiyana 10                 2) Lee, Chloe 9                 
     3) Opara, Adaora 10              4) Stepanoff, Paige 10          
                 41.96      1:32.74 (50.78)
        2:12.44 (39.70)     2:43.91 (31.47)
  3 MSSAC  'A'                          2:49.36    2:54.70  
     1) Ironside, Sophie 10           2) Kapralos, Christina 10       
     3) Nguyen, Olivia 10             4) Brooks, Ava 10               
                 40.02      1:31.61 (51.59)
        2:16.04 (44.43)     2:54.70 (38.66)
  4 MSSAC  'B'                          3:00.20    2:57.28  
     1) Dietz, Annalisa 10            2) Duarte Van Camp, Simone 10   
     3) Alexander, Olivia 10          4) Woolley, Charlotte 10        
                 42.19      1:33.04 (50.85)
        2:17.86 (44.82)     2:57.28 (39.42)
  5 YORK  'A'                           2:57.29    2:59.10  
     1) Le, Caitlyn 9                 2) Abouelalla, Hana 10          
     3) Luz, Luana-Lis 9              4) Vaneecke, Maxine 10          
                 43.06      1:35.60 (52.54)
        2:21.38 (45.78)     2:59.10 (37.72)
  6 BAD  'B'                            3:01.55    3:03.48  
     1) Zeni, Peyton 10               2) Joubert, Eva 9               
     3) Vervoorn, Ryleigh 9           4) Ojala, Erynn 10              
                 47.46      1:36.72 (49.26)
        2:23.44 (46.72)     3:03.48 (40.04)
 
                     Combined Team Scores - Through Event 213                     
 
  1. Équipe Québec Team                167   2. Club Warriors                    79.5
  3. Mallards Swim Team                 76   4. Barrie Trojan Swim Club            75
  5. Ramac Aquatic Club               67.5   6. Burlington Aquatic Devilrays       65
  7. PhilSwimLeagueCanada               63   8. Mississauga Aquatic              44.5
  9. Ottawa Swim Club                   43  10. Swimming Dragons                 32.5
 11. Torch Swimming                     18  12. Collingwood Clippers Swim Club     12
 13. Crest Swimming                      7  14. Chatham Y Pool Sharks               6
 15. Sudbury Laurentian Swim Club        3  16. York Swim Club                      2
 16. Ducks Swimming                      2  16. Trent Swim Club                     2
 19. Muskoka Aquatic Club                1  19. W. Ross Macdonald Swimming          1